שאלות נפוצות

בעמוד זה אני שמחה לענות על שאלות נפוצות שרבים שואלים אותי בע"פ או במייל:

החיים שלי מאוד נוחים. למה להתחיל לחפור בשאלות מעמיקות?

השאלה היא, האם "חיים נוחים" הם חיים שמספקים אותך? אם התשובה היא – כן, וודאי שאין סיבה "לחפור", להתעמק, לשאול שאלות, לחשוף ולהיחשף. אך אם התשובה שלך שלילית – אני רוצה לגלות לך שהמקום שבו את מרגישה הכי נוח, כזה שלא מתאים לך לצאת ממנו – הוא המקום שמונע ממך לפרוץ ולהגשים את עצמך. בדיוק שם נמצאת הנקודה שברגע שתהיי מודעת אליה, השינוי יגיע.

ממה מתחילים?

אני מאמינה בלהתחיל מהסוף. הסוף הוא התוצאה, ההישג, ההגשמה. את צריכה להגדיר את הרצון שלך. מה את רוצה להשיג, מה תרגישי, איך זה יראה. להגדיר יעד מדיד והשוואתי למצב הקיים. כאשר תגדירי את היעדים והמטרות שלך, תהיי ברורה יותר לעצמך, תתני ל"זה" שם – את גם תוכלי לדמיין, להרגיש ולחוות את זה. מכאן הדרך להשגת המטרה קרובה מתמיד.

האם אנשים באמת יכולים להשתנות?

כל אחד יכול להשתנות! הסיבה שאני כל כך נחרצת בעניין היא כיוון שאני יודעת מה גורם לאנשים להתנהג בדרך מסויימת. מדובר במנגנון הפעלה שנמצא באנושות כולה ובכל אחת מאיתנו. מנגון ההפעלה שלנו מונעת באמצעות מחשבות. המחשבה שלנו גורמת לרגש מסוים, שגורם לנו לפעול בדרך מסוימת, שנותנת לנו תוצאות מסויימות. אני מאמינה שמחשבה אפשר לשנות – משמע: ההתנהגות שלנו יכולה להשתנות.

איך אפשר לחולל שינוי מבלי "לשבור את הכלים"?

התשובה היא כן ולא. "לשבור כלים" לפי הבנתי היא הכוונה לוותר על עקרונות, ערכים ואמונות שאני מאמינה בהם.
ובכן –עקרון, ערך ואמונה הם דברים מאוד סובייקטיביים. מה שאני רואה כחשוב, אצל אחר לא נחשב בכלל

אין לי כוח. מה אפשר לעשות?

המילה "כוח" על פי ההגדרה המילונית מתייחסת למספר מושגים כגון: עוצמה, הספק, מרץ; אומץ, תוקף, עוז, און, קשיחות, איתנות; חוזק, חוסן, שריריות, מוצקות; יכולת, כושר, אפשרות, פוטנציאל; עושר, הון, השפעה, שררה, שליטה, שלטון, סמכות, מרות – למה בדיוק את מתכוונת? מה חסר לך מבין האפשרויות הנ"ל.

כו"ח ראשי תיבות – כיוון וחשיבה. כדי לקבל כוח עלייך להגדיר כיווון ולחשוב בדרך מסויימת.

הפתרון שלי הוא להתחיל בצעד אחד פשוט וישים ולצבור הרבה הצלחות קטנות.

איך משפיעים טוב בעולם?

מתבוננים ביכולות, בחוזקות ובאיכויות שבך ופועלים בכיוון הזה. לעשות דברים שאת אוהבת. כיוון שאם את אוהבת אותם, סימן שהם מחוברים לשורש שלך. להתחיל בלעשות, לעזור, להועיל לבן אדם אחד ביום.

למה החיים צריכים להיות טובים יותר?

כי בשביל זה אנחנו כאן. כדי להפוך את העולם הזה לטוב יותר, מושלם יותר ומניב יותר.

אם לא טוב לי כרגע – סימן שאני לא נמצאת בכיוון הנכון. משהו התפספס בדרך.

האם מותר לי לרצות יותר כסף בחיים?

ברור. מותר לך לרצות יותר כסף בחיים. ואני אומרת – מותר לך ואת יכולה להשיג הרבה מאוד כסף בחיים.

כסף הוא אמצעי. כסף הוא מגבר. אם את אדם טוב – באמצעות הכסף תעשי הרבה טוב.

התפיסה שלי דוגלת בלמקם את עצמי (ואותך) בעמדה גבוהה כך אוכל למשוך אחרים מעמדות נמוכות ולעזור להם להגיע לעמדות גבוהות גם כן.

כשאני למעלה – האפשרות שלי להשפיע גדולה הרבה יותר.

האם כל אחת יכולה להיות בעלת עסק עצמאי?

אני מאמינה שעסק הוא תירוץ מעולה להתפתחות אישית. הפחד מטכנולוגיה, ניהול כספים, חשיפה ולצעוד קדימה הוא מובן וטבעי. אני מבטיחה לך שיש דרך להתגבר על הכל! באחריות מלאה. איך אני יודעת? אני יודעת כי משם בדיוק באתי…

האם אפשר לדבר איתי באופן אישי?

בשמחה רבה. שלחי הודעה כתובה לתיבת המייל האישית שלי danabuskila@gmail.com  וכתבי בנושא המייל – "אני רוצה לדבר איתך". יש אפשרות לפגישות טלפוניות או לפגישות פרונטאליות. נשתמע…